Artykuły: Intencje MI

Czerwiec 2014

Intencja MI na czerwiec 2014Aby Duch Święty nauczył nas, jak świadczyć o owocach miłości, pokory, radości, łagodności i uprzejmości, które pochodzą od Niego.

Maj 2014

Intencja MI na maj 2014Abyśmy umieli uczyć się od Niepokalanej akceptowania i przyjmowania Bożego planu w duchu pokory i z jak największą gotowością w sercu.

Kwiecień 2014

Aby nasze serca i spojrzenia były zawsze proste i czyste i aby umiały dostrzec uświęcającą obecność Zmartwychwstałego we wszystkich okolicznościach życia.

Marzec 2014

Aby Wielki Post był dla nas czasem sprzyjającym życiu na sposób ubogich w duchu, którzy ufają Bogu we wszystkim i odkrywają Jego obecność w swoim życiu.

Luty 2014

Intencja MI na luty 2014Abyśmy od Niepokalanej uczyli się karmić tą wewnętrzną pokorą, która pozwala nam przyjąć każdą łaskę i manifestację Boga.

Styczeń 2014

Aby prawdziwe przyjście Jezusa między ludzi natchnęło nas uczuciami pokory i prostoty koniecznymi do przyjęcia braci spotykanych na naszej drodze.

Grudzień 2013

Aby, poprzez zgłębianie tajemnicy Wcielenia Pańskiego, wzrastało w nas pragnienie upodobnienia się do Jezusa, uzdalniając nas do działania na rzecz miłości dla braci.

Listopad 2013

Aby wiara, którą poświadczyli swoim życiem Święci, pomogła nam wzmocnić nasze świadectwo bycia chrześcijanami, czyniąc nas mocniejszymi duchowo.

Październik 2013

Aby Pan przymnożył nam wiary i uczynił nas bardziej odważnymi i zdolnymi do działania w naszym powołaniu misyjnym.

Wrzesień 2013

Abyśmy - odkrywając nasze zdolności do kontemplacji - potrafili stale dostrzegać obecność Boga na drodze naszego życia.

Sierpień 2013

Aby Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny - naszej Przewodniczki w wierze - przypominało nam, że również my jesteśmy wezwani do osiągnięcia tego stanu w perspektywie życia wiecznego.

Lipiec 2013

Abyśmy - naśladując Maryję, Wzór naszej wiary - umieli w całkowitej uległości powierzyć się Bogu w każdym wydarzeniu naszego życia.

Czerwiec 2013

Aby wiara w rzeczywistą obecność Jezusa w Najświętszym Sakramencie ożywiała w nas pewność Jego obecności w naszym życiu i inspirowała naszą troskę o ubogich.

Maj 2013

Abyśmy za przykładem Maryi, naszej Matki w wierze, pozwalali kształtować swoje życie przez odradzające działanie Ducha Świętego.

Kwiecień 2013

Aby stały dialog z Chrystusem zmartwychwstałym czynił nas wytrwałymi na drodze świętości.

\n\n
\n