Okładka
Drukuj

Od Wydawnictwa

Niepokalana pociesza! Naprawdę: dobra, czuła Matka! Rozpromieniło się nad Niepokalana wem, zajaśniało słońce dobroci i mocy i opieki najlepszej Matki - Niepokalanej.

Długi, tak dotkliwie gniotące, (ponad 140,000 zł...) - wyraźnie już topnieją! Przemówiła do serc Swych czcicieli Niepokalana, przypomniała im, że co czynią dla "Rycerza", czy polskiego czy japońskiego - to przecie dla Niej czynią!... By królować mogła, do Jezusowego Serca prowadzić mogła, uszczęśliwiać docześnie i wiecznie mogła...

Ona tu Panią!

Cześć Jej za to!

Zbliża się dziesięciolecie "Rycerza Niepokalanej". Jeśli Niepokalana pozwoli a dobrzy ludzie pomogą, radzibyśmy wydać jakąś książeczkę o "Rycerzu" i "Milicji Niepokalanej". Ktokolwiek jakie źródła posiada, odnoszące się do początków "Milicji" i "Rycerza", zwłaszcza listy, niech raczy darować je lub choćby wypożyczyć Wydawnictwu, przesyłając łaskawie pod adresem: Wyd. "Rycerza Niepokalanej", OO. Franciszkanie, Niepokalanów, p. Teresin Soch.

Dnia 8 grudnia w Urocz. Niepokalanego Poczęcia N. M. P. odprawi się o godz. 9-tej w Niepokalanowie Msza św. w intencji wszystkich Czytelników i Dobrodziejów "Rycerza Niepokalanej".


Jezus, Maryja i gołąbki