Okładka
Drukuj

Od wydawnictwa

Wszystkich zamawiających wodę z Lurd, którzy czasem długo jej nie otrzymują, najmocniej przepraszamy. Dzieje się to wskutek niezależnych od nas przyczyn: jedna przesyłka wody wyczerpie się, a druga wskutek trudności przesyłkowych i celnych nie nadejdzie - stąd te długie, nieraz kilka nawet tygodni trwające czekanie. Obecnie właśnie nadszedł nowy transport wody cudownej, więc zaległości wysłaliśmy co prędzej.

Kalendarz "Rycerza Niepokalanej" na rok 1934 jest już w druku. Wysyłać go będziemy serjami, tak że do Nowego Roku, przy pomocy Niepokalanej i Waszej, wszyscy kalendarz otrzymają. Będzie on miał w tym roku dwubarwną okładkę, lepszy papier i będzie więcej ilustrowany, a przybrano go tak z okazji 10-lecia jego istnienia. Mimo to cena pozostanie ta sama, co lat ubiegłych to jest 50 gr. za egz. Serdecznie bylibyśmy wdzięczni Kochanym Czytelnikom, gdyby, kto może, już teraz nadesłał tę drobną, ofiarę abyśmy mogli choć część kosztów papieru pokryć, gdyż długi w fabryce papieru znów ogromnie wzrosły.

Czytelnicy, pobierający "Rycerza" hurtownie, otrzyma tylko 1 egzemplarz kalendarza, więc raczą łaskawie donieść administracji, ile egzemplarzy mamy wysłać.

Podajemy również do wiadomości, że styczniowy numer "Rycerza Niepokalanej" z br. jest już zupełnie wyczerpany.