Okładka
Drukuj

Od Wydawnictwa

Ponieważ niektóre pisma podają fałszywe i zmyślone wiadomości o "Rycerzu" i Niepokalanowie, prosimy tych, którym taki druk wpadnie do ręki, o łaskawe przysłanie go nam.

Donoszą nam, że różni osobnicy zbierają ofiary na "Rycerza". Wyjaśniamy wiać, że nikogo nie upoważnialiśmy do zbiera nią ofiar, a zbierający kwestarze są to oszuści, chcąc tanim kosztem zgarniać pieniądze. Tylko nasi bracia i kilka Sióstr III Zakonu z Warszawy, opatrzeni w upoważnienie z klasztoru w Niepokalanowie, mogą zbierać ofiary.

Przepraszamy najmocniej za wszelkie niedokładności, opóźnienia i przeoczenia, jakie, mimo starań naszych, jeszcze się zdarzają. Kto zamówionego u nas "Rycerza" nie otrzymał, niech upomina się na poczcie lub wprost kartkę do naszej Administracji napisze.

Z, powodu ogromnej szczupłości miejsca w "Rycerzu" będziemy umieszczać ofiary ponad 5 zł. Ofiarodawcy wyrozumią to łaskawie, a Niepokalana i im dłużną niż będzie, ale i najdrobniejszą ofiarę hojnie nagrodzi.

Za nadsyłane ofiary na misje nasze w Japonji i na maszynę drukarską, a także i za książki - składamy najserdeczniejsze przez Niepokalaną Bóg zapłać!


Marja, Niebios Królowa
Marja, Niebios Królowa, Swą sukienkę podaje kochającym Ją dzieciom.