Podziękowania
Drukuj tę stronę
Podziękowania za otrzymane łaski za pośrednictwem Matki Bożej Niepokalanej.
agata
Dziękuje Panu Bogu, Matce Bożej oraz św. Janowi Pawłowi za szczęśliwe urodzenie zdrowego zdrowego synka, za poprawę stanu zdrowia taty oraz za liczne wyproszone łaski jakie otrzymałam wraz z moją rodziną.
Matko Boża czuwaj nad moją rodziną.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za zdrowie)
Zofia
Składam serdeczne podziękowania Matce Najświętszej za otrzymane łaski związane ze zdrowiem. Jakiś czas temu zwróciłam się z prośbą o wysłuchanie. Powiedziałam sobie wówczas, że za otrzymaną łaskę podziękuję na łamach Rycerza Niepokalanej. Matko Boska, czuwaj nade mną i nad moją rodziną.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za zdrowie)
Dorota
Matko Boża Niepokalana dziękuję za cudowne rozwiązanie kłótni rodzinnych.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za zgodę)
Wdzięczna czytelniczka
Pragnę podziękować Maryi i Jezusowi za łaskę dla mojego taty. Od dawna chorował na nerki. Od lat jeździł na dializy. Gorąca prosiłam wraz z rodziną o nową nerkę dla taty. I stał się cud. Pewnego wieczoru zadzwonili ze szpitala ze jest dawca. Przeszczep się udał. Tata już kilka lat jest po przeszczepie i czuje się dobrze.
 
RN 12/2016, s. 47
OlaB.
Dziękuję Matce Bożej za to, że znowu stałam się dzieckiem Boga. Za jej opiekę nad moją rodziną.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za wiarę)
Sylwia
Chce podziękować Bogu i Matce Bożej za wysłuchanie modlitw i siłę w tym ciężkim czasie dla nas a najważniejsze za uratowanie życia synkowi. Dziękuję.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za uratowanie życia)
Wiesław Perzyna
Chciałbym podziękować Matce Bożej za zdrowie i codzienną opiekę nad naszą rodziną.
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za zdrowie)
wdzięczna Agnieszka
Chciałabym z całego serca podziękować Niepokalanej Maryi i Jej Synowi za wszystkie łaski, jakie od Nich otrzymuję. Za każdym razem, gdy proszę o pomoc, zostaję wysłuchana. Ostatnio mój synek miał wypadek na rowerze, potłukł się bardzo, musiał zostać w szpitalu na obserwacji. Modliłam się do Maryi i Jezusa, zawierzyłam Im i zostałam wysłuchana. Po dwóch dniach synek opuścił szpital.To nie jedyna łaska, jaka mnie spotkała. Dziękuję Maryjo, że jesteś ze mną i moją rodzina. Jednocześnie bardzo proszę pozostań z nami i opiekuj się moją rodziną. Ufam Ci bezgranicznie, nigdy mnie nie zawiodłaś. Dziękuję za wszystko...
 
RN 12/2016, s. 46
Zofia
Dziękuję Matce Najświętszej za wszystkie otrzymane laski w ciągu prawie 60-letniego życia. Dziękuję również za wszystkie otrzymane łaski dla mojej rodziny
 
RN 12/2016, s. 49 (imienne - za liczne łaski)
Joanna
Pragnę podziękować Maryi za otrzymane łaski, a szczególnie za dar macierzyństwa oraz zdrowie. Pierwszej ciąży nie donosiłam, dziecko urodziło się martwe. Gdy zaszłam w drugą, zaczęły się komplikacje, przez cały czas jej trwania leżałam w szpitalu, życie dziecka było zagrożone. Modliłam się wówczas Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz prosiłam o wstawiennictwo Ojca Pio. 24 czerwca, w dzień św. Jana urodziłam zdrowego chłopca, który otrzymał właśnie to imię. Kilka lat później zdiagnozowano u mnie guza w piersi, potem drugiego. Załamana, 13 maja w dzień różańca Fatimskiego zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską z prośbą o uzdrowienie. W międzyczasie wyznaczono termin zabiegu. Jadąc do szpitala oczywiście trwałam w modlitwie. Przeszłam całą procedurę przyjęcia na oddział szpitalny i kiedy byłam przygotowywana do znieczulenia, lekarz wykonując kontrolne usg stwierdził, że guza nie ma. Tylko ja wiedziałam, że sprawiła to Matka Najświętsza. Obiecałam sobie wówczas, że podziękowania złożę na łamach Rycerza, którego zaczęłam czytać po śmierci babci, prenumeratorki pisma od wielu, wieku lat.
 
RN 12/2016, s. 45
Lucyna
Dziękuję Matce Najświętszej za Jej obecność w moim i mojej rodziny życiu,za opiekę,miłość macierzyńską.
Dziękuję za wiarę ,za prowadzenie, za ludzi, których spotykam i tych,którzy szczególnie są mi bliscy.
Z wielką radością składam to podziękowanie ,i dziś na Górze Krzyży, w Świętej Wodzie będę się radować tym dniem.
Bogu niech będą dzięki.
 
RN 12/2016, s. 50 (imienne - za wiarę)
Wdzięczna Czcicielka
Dziękuję Matce Bożej za nieustanną opiekę i wyproszone łaski dla całej rodziny oraz proszę o dalszą opiekę.
 
RN 12/2016, s. 50 (imienne - za liczne łaski)
Maria
Dziękuję za opiekę i łaski, które wyprosiłaś dla mojej rodziny.
 
RN 12/2016, s. 50 (imienne - za liczne łaski)
Ewa
Składam serdeczne podziękowanie Matce Bożej i Św. Ricie za łaskę zdrowia, za otrzymanie stałego pobytu dla moich dzieci za granica za codzienną opiekę dla mnie i calej mojej rodziny oraz za znalezienie pracy. Dziękuję Ci, Matko Najświętsza.
 
RN 12/2016, s. 50 (imienne - za pracę)
Małgorzata
Już dawno obiecałam Maryi, że podziękuję Jej za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzyła, co też czynię. Dziękuję za wspaniałych rodziców, którzy uczyli mnie wiary, a dziś są już u Pana, za rodzeństwo, na które zawsze mogę liczyć. Dziękuję za męża, którego Maryja postawiła na mojej drodze (dosłownie), przez co zakończyłam wcześniejszą niedobrą znajomość. Dziękuję za wspaniałe dzieci, za pracę, za skończone studia również podyplomowe, co było trudne gdyż miałam małe dzieci i jednocześnie pracowałam. Dziękuję jeszcze za łaskę częstej spowiedzi i Komunii św. Dziękuję za wszystko Panu Jezusowi Miłosiernemu, Maryi i wszystkim świętym, których prosiłam o wstawiennictwo w wielu sprawach, których nie jestem w stanie wymienić. Obecnie mam wiele trudnych sytuacji, które zawierzam Matce Najświętszej, proszę o nawrócenie niektórych członków rodziny, o wyzdrowienie córki, o pomoc w trudnościach dla drugiej córki i syna. Tych trudnych spraw jest wiele, ale Jezus i Maryja dają siłę do ich przetrwania. Jezu ufam Tobie.
 
RN 12/2016, s. 50 (imienne - za liczne łaski)