Podziękowania
Drukuj tę stronę
Podziękowania za otrzymane łaski za pośrednictwem Matki Bożej Niepokalanej.
WS
Bogu w Trójcy Jedynemu, Niepokalanej Maryi, za przeżyty mijający rok, wszystkie lata życia, niezliczone łaski, opiekę i pomoc
Podziękowania składa:
niegodny sługa
 
RN 9/2012, s. 47 (imienne)
Piotr
przez pewien okres nie miałem pracy, modliłem się wtedy do Matki Boskiej o pomoc w znalezieniu pracy. Obiecałem Jej, że jak wyprosi u Syna pracę dla mnie do napisze podziękowanie w RN. W marcu br roku dowiedziałem się, że jest dla mnie etat. Jak na razie tylko na zastępstwo. Od kwietnia jeszcze pracuję. Prawdopodobnie w marcu moje zastępstwo się skończy i nie weim czy dalej będzie dla mnie praca, także dalej się modlę i proszę kochanych czytelników RN o modlitwę.
Piotr
 
RN 9/2012, s. 47 (imienne)
Bozena
Kochana Matko, po tylu latach dziekuje Ci za to ze zawsze opiekowalas sie i dalej opiekujesz sie mna i wysluchujesz w potrzebie. Jestem wdzieczna ze jako mala dziewczynka moglam czytac Rycerza, ktorego otrzymywala moja babcia. Dziekuje za wszystkich ktorych postawilas na mojej drodze do Boga, a szczegolnie za moje nawrocenie po dziesieciu latach bladzenia. Prosze pomagaj mi w stawianiu codziennych krokow. dziekuje Tobie i Kocham Ciebie.
 
RN 9/2012, s. 47 (imienne)
WS
Za niezliczone łaski, opiekę i pomoc, wstawiennictwo u Syna swego, za Jej dobroć i dobre Serce, Najukochańszej Matuchnie Pani mojej i Królowej, Niepokalanej Maryi
Podziękowania składa:
niegodny sługa
 
RN 9/2012, s. 44
czcicielka i rycerka Wiesława
Moja córka Anna przygotowywała się do bardzo trudnego egzaminu zawodowego kończącego aplikację notarialną. Bardzo chciała zdać ten egzamin, bo od tego zależała jej dalsza przyszłość. Obstawiona stosem ksiąg prawniczych uczyła się codziennie od świtu do nocy przez okres 5 miesięcy (często z koleżanką Magdaleną). Gorąco modliłam się do Dobrego Boga i Matki Najświętszej o łaskę pomyślnego zdania egzaminu dla mojej córki Anny i jej koleżanki. Odmawiałam różaniec, nowenny do Najświętszego Serca Pana Jezusa, Najświętszej Rany Ramienia Pana Jezusa, koronkę do Najświętszych Ran Pana Jezusa, nowennę do Świętego Michała Archanioła i Aniołów, Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryjo. Moje modlitwy zostały wysłuchane. Moja córka i jej koleżanka zdały egzamin. Dziękuję Ci najlepszy Ojcze i Tobie Mateńko Najukochańsza, za Waszą dobroć, miłość, troskę o nas i za wszystkie łaski jakimi zechcieliście nas obdarzyć.
Czcicielka i rycerka Wiesława
 
RN 9/2012, s. 46